İZMİR ÖZDERE KIŞ BASKETBOL KAMPI VE TURNUVASI

ORGANİZASYONUN AMACI

TUBA CAMPS 2018 SÖMESTRE KAMPI VE TURNUVASI  Asya Lig’i oluşturan takımlarımızın istekleri doğrultusunda hayata geçirilmeye karar verilmiş, içinde hem kamp hem de turnuva bulunduran ve Tansel Urcan Basketbol Akademi tarafından hayata geçirilen bir basketbol organizasyonudur.
2017 Yaz Kampı ve Turnuvasından sonra ikinci kez gerçekleştirilecek olan bu organizasyonda üç yıllık  Asya Lig organizasyonunun tecrübesi ve bu ligi oluşturan kulüplerimizin antrenör ve idarecilerinin bilgi birikimi önemli derecede rol almaktadır.
Bu kamp ve turnuvanın amacı katılan kulüplerimize ve sporcularına keyifli bir kamp ve turnuva sunarak, manevi değerlerini korumalarına yardımcı olmak, antrenör ve kulüp idarecilerinin bu tarz organizasyonlarda şimdiye kadar kafalarında oluşan olumsuzlukları ortadan kaldırarak öğretim yılının ilk yarısı sonrası yorulan sporcuların ve ailelerinin güvenli, mutlu ve eğlenceli bir yaz kampı geçirmelerini sağlamaktır.

OTELİMİZ

Otelimiz Aria Claros Beach&SPA Resort, İzmir’in Özdere ilçesinde Claros koyunda bulunan beş yıldızlı, 504 odalı, 6 katlı mono blok binadan, club aile odaları ve villalardan oluşan, denize sıfır, aile oteli konseptinde bir oteldir.
Aria Claros Beach & SPA Resort , İzmir Adnan Menderes havalimanına 45 km. Özdere merkeze 3 km. Kuşadası’na ise 30 km. mesafededir.
Otelimizin iç mekanında, Lobby, Restaurantlar, Bar, Bowling salonu, Bilardo, PlayStation, Fitness salonu, Sauna, Masaj, Türk Hamamı, tam donanımlı SPA, Kapalı Havuz, Kuaför, TV salonu, Toplantı salonları bulunmaktadır.
Otelimizin dış mekanında ise yaz sezonunda kullanılan açık restaurant, snack bar, 2 adet büyük havuz, 1 adet çocuk havuzu, 8 adet su kaydırakları, özel plaj, çocuk oyun alanı bulunmaktadır.

KIŞ AKTİVİTELERİ

Kış aktiviteleri olarak otelde bazı aktivitelerinden faydalanmak  gün boyunca mümkündür. Sporcularımız ve aileler kamp programlarından fırsat bulabildiklerinde bu aktivitelerden faydalanabilirler.
Sömestrede bulunan bazı kış aktiviteleri

2 adet tenis kortu
Kapalı havuz
Masa Tenisi
Fitness Salonu
Bilardo (Ücretli)
Bowling (Ücretli)
PlayStation 3-4 (Ücretli)

 

YİYECEK VE İÇECEKLER

Yemekler (Restaurant)
Kahvaltı                      (Açık Büfe / Self Servis, 07:00 / 10:00 arası)
Öğle Yemeği              (Açık Büfe / Self Servis, 13:00 / 14:30 arası)
Akşam Yemeği           (Açık Büfe / Self Servis, 19:00 /21:30 arası)
İçecekler                     (Öğle ve akşam yemeklerinde sporculara ikişer adet meşrubat)
Çay Saati (Taverna Bar)
Çay – Kahve – Tuzlu ve Tatlı Kurabiye çeşitleri        (17:00 / 18:00 arası)

ODALAR

Tüm odalar 48 metre kare olup 2 yatak odasından oluşmaktadır. Bir odada double yatak ve sofa yatak, diğer odada iki açılabilir sofa yatak, iki odada da plazma TV , duşlu banyo ve balkondan oluşmaktadır.
Tüm sporcular Club aile odalarına 2+2 olmak üzere tekli yataklarda konaklayacaklardır.
Tamamı balkonlu olan odalarda sporcuların kamplarını rahatça geçirebilmeleri için her şey düşünülmüştür.

SAĞLIK

Organizasyon tarafından otelimizde ve maçlarda meydana gelebilecek yaralanmalara karşı ilk müdahaleyi yapabilmek için bir sağlık personeli bulunacaktır.
Eğer herhangi bir şekilde doktor ihtiyacı olursa Özdere merkezde (3km.) özel sağlık ocağı, Gümüldür merkezde (9 km.) devlete ait sağlık merkezi (Ücretsiz) ve Selçuk’ta (25 km.) tam teşekküllü devlet hastanesi (Ücretsiz) bulunmaktadır.
Özel sağlık kurumlarından alınacak herhangi bir sağlık hizmeti de ücretlidir.
Organizasyon maçlar sırasında herhangi bir sakatlık ya da hastalık durumunda sporcuyu en yakın sağlık kurumuna götürmekle yükümlüdür. Bu kurumlarda oluşacak tüm masraflar ise sporcunun kulübüne ya da kendine aittir.
Otel içinde ya da dışında maçlar ya da antrenmanlar haricinde oluşabilecek tüm sakatlıklardan katılımcı kulüpler sorumludur. Organizasyonun sorumluluğu en yakın sağlık birimine transferi ile son bulur.

ULAŞIM VE TRANSFER

Kulüpler İstanbul – Özdere transferlerini otobüs ya da uçak ile kendileri organize edeceklerdir. Verilen kamp ve turnuva fiyatına ulaşım ve transfer dahil değildir.
Özdere’ye uçak ile gelmeyi tercih eden kulüplerimiz olursa Adnan Menderes Havalimanı – Özdere arasındaki transfer konusunda organizasyonumuz kulüplere yardımcı olabilir.

TUBA CAMPS 2018 SÖMESTRE TURNUVASI

TUBA CAMPS 2018 Sömestre Turnuvası, Özdere Kapalı Spor Salonu’nda sabah 08:30 başlayacak ve öğlen 14:30’a kadar olan periyotta birer saatlik zaman diliminde günde altı maç yapılacak şekilde oynanacaktır. Maç saatleri, otelde konaklayan diğer şehirlerden gelen takımlar ile maç yapılmaya karar verilmesi halinde değişkenlik gösterebilir.
TUBA CAMPS 2018 Sömestre Turnuvası maçları çözüm ortaklarımızdan Makar Sportif A.Ş. hakemleri tarafından yönetilecektir.
Sporcular nüfus kağıtları ya da TBF lisansları ile maçlarda oynayabilirler.
Maçlarda FerYapı Asya lig 2017-2018 sezonu kuralları aynen geçerli olacaktır.
TUBA CAMPS 2018 Sömestre Turnuvası sonunda dereceye giren takımlara kupaları ve tüm sporculara turnuva madalyası verilecektir.

kaçak iddaa