BOLU SÖMESTR KAMP VE TURNUVASI

ORGANİZASYONUN AMACI

TUBACAMPS 2020 BOLU SÖMESTRE BASKETBOL KAMP VE TURNUVASI  FerYapı Asya Lig’i oluşturan takımlarımızın istekleri doğrultusunda hayata geçirilmeye karar verilmiş, içinde hem kamp hem de turnuva bulunduran ve Tansel Urcan Basketbol Akademi tarafından hayata geçirilen bir basketbol organizasyonudur.
Bu yıl altıncısı gerçekleştirilecek olan bu organizasyonda, 5 yıllık FerYapı Asya Lig tecrübesi ve bu ligi oluşturan kulüplerimizin antrenör ve idarecilerinin bilgi birikimi önemli derecede rol almaktadır.
Kamp ve turnuvamızın amacı katılan kulüplerimizin maddi ve manevi değerlerini korumalarına yardımcı olmak, antrenör ve kulüp idarecilerinin bu tarz diğer organizasyonlarda şimdiye kadar yaşadıkları ve kafalarında oluşan olumsuzlukları ortadan kaldırarak okul sonrası yorulan sporcuların ve ailelerinin güvenli, mutlu ve eğlenceli bir sömestre kampı geçirmelerini sağlamaktır.

OTELİMİZ

Bolu Koru Hotels SPA & Convention, şehir merkezine 31 km. uzaklıkta, 187 tam teşekküllü oda, 14 villa ve 450 yataklı kapasitesi ile 150.000 m2’lik ormanlık alanda huzur içinde kalabileceğiniz bir konseptle tasarlanmıştır. Bolu Koru Hotels  SPA & Convention, 2 çim futbol sahası ve FIBA standartlarında 1 basketbol sahası, fitness merkezi, restoranlar, mini kulüp, spor sahaları, kapalı-açık havuzları ve Anadolu Spa & Wellness Merkezi,  açık ve kapalı aktivite alanları da dahil olmak üzere, sporcular için her detayın düşünüldüğü bir konaklama merkezidir.  3 farklı toplantı salonu ve 1.200 kişi kapasiteli farklı ihtiyaçlara cevap vermek için Kongre Merkezi ile uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır.

KIŞ KAMPI AKTİVİTELERİ

Kış kampı aktiviteleri olarak oteldeki  aktivitelerden  gün boyunca faydalanmak mümkündür. Sporcularımız kamp programlarından fırsat bulabildiklerinde bu aktivitelerden faydalanabilirler.

Kamp dönemimizdeki bazı kış aktiviteleri
Kapalı Havuz
Masa Tenisi
Fitness Salonu
Bilardo
Futbol

 

YİYECEK VE İÇECEKLER

Kamp, 18.01.2020 giriş günü öğle yemeği ile başlayacak, 22.01.2020 çıkış günü sabah kahvaltısı ile sona erecektir.
Yemekler
07.30-10.00 Kahvaltı (Açık Büfe)(Restaurant)
10.00-00.00 Yerli İçecekler. (Üst ve Alt Lobby)
12.30-14.00 Öğle Yemeği (Açık Büfe)(Restaurant)
17.30-18.30 Çay ve Kek Saati. (Üst ve Alt Lobby)
19.30-21.30 Akşam Yemeği (Açık Büfe)(Restaurant)
Çay ve Kek Saati: Kek ve kurabiyeler ile otomattan soğuk içecekler, su ile otomattan sıcak içecekler; çay, nescafe, expresso ve cappucino servis edilir.

İçecekler (Lobby)
Alkolsüz sıcak-soğuk içecekler.  (Gün boyu/Üst ve Alt Lobby)
ODALAR

Tüm sporcular 3 kişilik standart odalarda tekli yataklarda konaklayacaklardır.
Bir kısmı balkonlu 25-30 metre kare olan odalarda sporcuların kamplarını rahatça geçirebilmeleri için her şey düşünülmüştür.
Odaların tamamında saç kurutma makinesi, mini bar, çay-kahve seti, LCD TV, klima, duş seti, terlik mevcuttur.

 

SAĞLIK

Organizasyon tarafından spor salonunda, maçlarda meydana gelebilecek yaralanmalara karşı ilk müdahalede kullanılacak sağlık malzeme ekipmanları bulundurulacaktır.
Herhangi bir şekilde doktor ihtiyacı olursa 6,9 km uzaklıkta (9 dakika) İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi bulunmaktadır.
Özel sağlık kurumlarından alınacak sağlık hizmeti  ücretlidir ve sporcu ya da kulübünün sorumluluğundadır. Sporcuların özel sağlık sigortaları var ise bu imkan kullanılacaktır.
Organizasyon, maçlar sırasında herhangi büyük bir sakatlık ya da hastalık durumunda sporcuyu en yakın sağlık kurumuna götürmekle yükümlüdür. Bu kurumlarda oluşacak tüm masraflar ise sporcunun kulübüne ya da kendine aittir.
Otel içinde ya da dışında maçlar ya da antrenmanlar haricinde oluşabilecek tüm yaralanma ve sakatlıklardan katılımcı kulüpler sorumludur. Organizasyonun sorumluluğu en yakın sağlık birimine transferi ile son bulur.

ULAŞIM VE TRANSFER

Kulüpler, kamp tesisine yapacakları ulaşım ve transferlerini kendileri organize edeceklerdir. Verilen kamp ve turnuva fiyatına ulaşım dahil değildir. İstanbul (Anadolu Yakası) – Bolu Koru Hotels arası 226 km. olup 2 buçuk saatlik mesafededir.
TUBACAMPS 2020 BOLU SÖMESTRE TURNUVASI

TUBACAMPS 2020 Bolu Sömestre Turnuvası, organizasyonumuza tahsis edilmiş Kapalı Spor Salonu’nda sabah 08:30’da başlayacak ve akşam 21:30’a kadar olan periyotta birer saatlik zaman diliminde günde 13 maç yapılacak şekilde oynanacaktır.
Kampımızın ilk günü (18.01.2020) kulüplerin otele geliş ve yerleşme saatleri öğle saatlerini bulacağından ilk gün maçları takımlarımızın otele yapacakları check-in saatine göre başlayacaktır.
Turnuvaya katılan takımlar takım sayılarına ve kuvvetlerine göre her gün maç yapacaklar, ancak takım sayılarının fazla olması halinde 3 gün boyunca 3 maç yapmış olacaklarından derecelendirme olmayacak turnuvaya katılan tüm takımlara turnuva başarı kupası verilecektir.
Turnuva Gençler, Yıldızlar, Küçükler, Minikler ve Süper Minikler olarak 4 kategoride oynanacaktır.
TUBACAMPS 2020 Bolu Sömestre Turnuvası maçları çözüm ortaklarımızdan Makar Sportif A.Ş. hakemleri tarafından yönetilecektir.
Sporcular nüfus kağıtları ya da TBF lisansları ile maçlarda oynayabilirler.
Maçlarda FerYapı Asya lig 2019-2020 sezonu kuralları geçerli olacaktır.
TUBACAMPS 2020 Bolu Sömestre Kış  Turnuvası sonunda tüm takımlara katılım kupaları, tüm sporculara turnuva madalyası, kategorilerde MVP ödülleri  ve katılım belgeleri verilecektir.
Ayrıca kapanış günü All-Star maçları düzenlenecektir.

kaçak iddaa