ASSOS 2019 YAZ BASKETBOL KAMP VE TURNUVASI

 

ORGANİZASYONUN AMACI

TUBACAMPS 2019 ASSOS BASKETBOL KAMP VE TURNUVASI FerYapı Asya Lig’i oluşturan takımlarımızın istekleri doğrultusunda hayata geçirilmeye karar verilmiş, içinde hem kamp hem de turnuva bulunduran ve Tansel Urcan Basketbol Akademi tarafından hayata geçirilen bir basketbol organizasyonudur. Gelen istek üzerine ilk kez bu sezon basketbol ile birlikte voleybol takımları da kampımıza iştirak edeceklerdir.
Bu yıl beşincisi gerçekleştirilecek olan bu organizasyonda, 5 yıllık FerYapı Asya Lig tecrübesi ve bu ligi oluşturan kulüplerimizin antrenör ve idarecilerinin bilgi birikimi önemli derecede rol almaktadır.
Kamp ve turnuvamızın amacı katılan kulüplerimizin maddi ve manevi değerlerini korumalarına yardımcı olmak, antrenör ve kulüp idarecilerinin bu tarz diğer organizasyonlarda şimdiye kadar yaşadıkları ve kafalarında oluşan olumsuzlukları ortadan kaldırarak okul sonrası yorulan sporcuların ve ailelerinin güvenli, mutlu ve eğlenceli bir sömestr kampı geçirmelerini sağlamaktır.

OTELİMİZ

Assos Eden Gardens Hotel, Kuzey Ege’de Ayvacık bölgesinde, mavi bayraklı özel plaj alanına sahip 2018 yılında yenilenen toplam 119 odası, birbirinden farklı lezzetler sunan restoranı ve açık (kaydıraklı) ve kapalı havuzları bizlere değişik bir yaz kampı deneyimi sunmaktadır. Kampımızda bizlere her şey dahil konsepti ile, 4 gece 5 gün boyunca hizmet verecek olan ASSOS EDEN GARDENS HOTEL , Assos Antik Liman’a 10 km mesafede konumlanmakta, Kadırga Koyu 5 km uzaklıkta yer almaktadır.

YAZ AKTİVİTELERİ

Yaz aktiviteleri olarak oteldeki aktivitelerden gün boyunca faydalanmak mümkündür. Sporcularımız kamp programlarından fırsat bulabildiklerinde bu aktivitelerden faydalanabilirler.
Kamp dönemimizdeki bazı yaz aktiviteleri

Tenis kortu
Kapalı havuz
Masa Tenisi
Dart
Fitness Salonu
Mini Golf
Bilardo
Beach Volley
İnternet salonu (Ücretli)

YİYECEK VE İÇECEKLER

Kampımızda sporcularımıza alkolsüz her şey dahil sistemi geçerlidir. Kamp giriş günü öğle yemeği ile başlayacak, çıkış günü sabah kahvaltısı ile sona erecektir.
Yemekler
07.30-10.30 Kahvaltı (Restaurant&Teras)
10.00-11.00 Türk Kahvesi saati. (Snack Bar)
10.00-00.00 Yerli İçecekler. (Snack Bar)
10.00-00.00 Yiyecekler, yerli ve yabancı içecekler (Beach Bar) (Ücretli)
12.30-14.00 Öğle Yemeği (Restaurant&Teras)
15.00-16.30 Snack Saati. Hamburger, Sosisli, Gözleme vs. (Snack Bar)
17.30-18.30 Çay ve Kek Saati. (Lobi Bar Terası)
19.30-21.30 Akşam Yemeği (Restaurant&Teras)
23.00-23.30 Gece Çorbası (Snack Bar)
Snack Bar: Muhtelif yiyecekler ile otomattan soğuk içecekler, su ile otomattan sıcak içecekler; çay, nescafe, expresso ve cappucino servis edilir.
İçecekler (Lobby Bar)
Alkolsüz kokteyller, sıcak-soğuk içecekler. (Gün boyu/Lobby Bar)

 

ODALAR

Tüm sporcular 3 kişilik standart ya da 4 kişilik mini suit odalarda tekli yataklarda konaklayacaklardır.
Tamamı balkonlu ve mini teraslı 25 metre kare olan odalarda sporcuların kamplarını rahatça geçirebilmeleri için her şey düşünülmüştür.
Odaların tamamında saç kurutma, mini bar, LCD TV, klima mevcuttur.

SAĞLIK

Organizasyon tarafından spor salonunda, maçlarda meydana gelebilecek yaralanmalara karşı ilk müdahalede kullanılacak sağlık malzeme çantası bulundurulacaktır.
Herhangi bir şekilde doktor ihtiyacı olursa 14.4 km uzaklıkta Ayvacık Devlet Hastanesi, 17.1 km Küçükkuyu Aile Sağlığı Merkezi bulunmaktadır.
Özel sağlık kurumlarından alınacak sağlık hizmeti ücretlidir ve sporcu ya da kulübünün sorumluluğundadır. Sporcuların özel sağlık sigortaları var ise bu imkan kullanılacaktır.
Organizasyon, maçlar sırasında herhangi büyük bir sakatlık ya da hastalık durumunda sporcuyu en yakın sağlık kurumuna götürmekle yükümlüdür. Bu kurumlarda oluşacak tüm masraflar ise sporcunun kulübüne ya da kendine aittir.
Otel içinde ya da dışında maçlar ya da antrenmanlar haricinde oluşabilecek tüm yaralanma ve sakatlıklardan katılımcı kulüpler sorumludur. Organizasyonun sorumluluğu en yakın sağlık birimine transferi ile son bulur.

ULAŞIM VE TRANSFER

Kulüpler, kamp tesisine yapacakları ulaşım ve transferlerini kendileri organize edeceklerdir. Verilen kamp ve turnuva fiyatına ulaşım ve transfer dahil değildir.
Kampa uçak veya otobüs ile gelmeyi tercih eden kulüplerimiz olursa Havalimanı – Otel, İstanbul – Otel arasındaki transfer konusunda organizasyon kulüplere yardımcı olabilir.
** Fiyatlara KDV dahil değildir.

TUBACAMPS 2019 ASSOS YAZ TURNUVASI

TUBACAMPS 2019 Assos Yaz Turnuvası, organizasyonumuza tahsis edilmiş Kapalı Spor Salonu’nda sabah 08:00’de başlayacak ve akşam 22:00’ye kadar olan periyotta birer saatlik zaman diliminde günde 14 maç yapılacak şekilde oynanacaktır.
Kampımızın ilk günü (29.06.2019) kulüplerin otele geliş ve yerleşme saatleri öğle saatlerini bulacağından ilk gün maç ya da antrenman takımlarımızın otele yapacakları check-in saatine göre başlayacaktır.
Turnuvaya katılan takımlar takım sayılarına ve kuvvetlerine göre her gün maç yapacaklar, ancak takım sayılarının fazla olması halinde 3 gün boyunca 3 maç yapmış olacaklarından derecelendirme olmayacak turnuvaya katılan tüm takımlara turnuva başarı kupası verilecektir.
Turnuva Gençler, Yıldızlar, Küçükler, Minikler ve Süper Minikler olarak 4 kategoride oynanacaktır.
TUBACAMPS 2019 Assos Yaz Turnuvası maçları çözüm ortaklarımızdan Makar Sportif A.Ş. hakemleri tarafından yönetilecektir.
Sporcular nüfus kağıtları ya da TBF lisansları ile maçlarda oynayabilirler.
Maçlarda FerYapı Asya lig 2018-2019 sezonu kuralları geçerli olacaktır.
TUBACAMPS 2019 Assos Yaz Turnuvası sonunda tüm takımlara katılım kupaları ve tüm sporculara turnuva madalyası, kategorilerde MVP ödülleri ve katılım belgeleri verilecektir.

 

kaçak iddaa