ANTALYA 2019 SÖMESTR KAMP VE TURNUVASI

ORGANİZASYONUN AMACI

TUBACAMPS 2019 ANTALYA SÖMESTR BASKETBOL KAMP VE TURNUVASI  FerYapı Asya Lig’i oluşturan takımlarımızın istekleri doğrultusunda hayata geçirilmeye karar verilmiş, içinde hem kamp hem de turnuva bulunduran ve Tansel Urcan Basketbol Akademi tarafından hayata geçirilen bir basketbol organizasyonudur.
Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecek olan bu organizasyonda 5 yıllık FerYapı Asya Lig organizasyonunun tecrübesi ve bu ligi oluşturan kulüplerimizin antrenör ve idarecilerinin bilgi birikimi önemli derecede rol almaktadır.
Bu kamp ve turnuvanın amacı katılan kulüplerimizin maddi ve manevi değerlerini korumalarına yardımcı olmak, antrenör ve kulüp idarecilerinin bu tarz diğer organizasyonlarda şimdiye kadar kafalarında oluşan olumsuzlukları ortadan kaldırarak okul sonrası yorulan sporcuların ve ailelerinin güvenli, mutlu ve eğlenceli bir sömestr kampı geçirmelerini sağlamaktır.

OTELİMİZ

IC Hotels Green Palace, Antalya’nın Kundu bölgesinde, Akdeniz’in mavisi ile buluşan özel kumsalı, muhteşem bahçeleri, toplam 4.000 m2 havuz alanı, 2015 yılında yenilenen toplam 429 odası, birbirinden farklı lezzetler sunan restoranları ve çam ormanlarıyla çevrili doğal güzellikleriyle bizlere yepyeni bir sömestr kamp deneyimi sunmaktadır. Kampımızda bizlere her şey dahil konsepti ile, 4 gece 5 gün boyunca hizmet verecek olan IC Hotels Green Palace, Antalya şehir merkezine 25 km, Antalya Hava Limanına 15 km uzaklıkta bulunmaktadır.


   

KIŞ AKTİVİTELERİ

Kış aktiviteleri olarak otelde bazı aktivitelerinden faydalanmak  gün boyunca mümkündür. Sporcularımız ve aileler kamp programlarından fırsat bulabildiklerinde bu aktivitelerden faydalanabilirler.
Kamp dönemimizdeki bazı kış aktiviteleri

4 adet tenis kortu (Tartan zeminli)
Kapalı havuz (266 metrekare, 140cm yüksekliğinde)
Masa Tenisi
Dart
Fitness Salonu
Bilardo (Ücretli)
Bowling (Ücretli)
Atari oyun salonu (Ücretli)

YİYECEK VE İÇECEKLER

Kampımızda alkolsüz her şey dahil sistemi geçerlidir.
Yemekler (Sofra Restaurant)
Kahvaltı                               (07:00-10:00 arası/Açık Büfe/Sofra Restaurant)
Geç Kahvaltı                      (10:00-11:00 arası/Sofra Restaurant)
Öğle Yemeği                      (12:30-14:30 arası/Açık Büfe/Sofra Restaurant)
Akşam Yemeği                  (18:30-21:00 arası/Açık Büfe/Sofra Restaurant)
Gece Yemeği                    (23:30-01:00 arası/Mini Büfe/Sofra Restaurant)
Çay & Kahve & Pasta
IC Cafe                 (11:00 / 17:00 arası)
İçecekler (Lobby Bar & IC Cafe)
Alkolsüz kokteyller, sıcak-soğuk içecekler.  (Gün boyu/Lobby Bar)
Kahve ve çay çeşitleri, alkolsüz soğuk içecekler.  (11:00-17:00 arası/IC Cafe)


ODALAR

Tüm sporcular maksimum 3 kişilik standart ya da quad standart odalarda tekli yataklarda konaklayacaklardır.
Tamamı balkonlu, 26 metre kare, laminat parke olan odalarda sporcuların kamplarını rahatça geçirebilmeleri için her şey düşünülmüştür.
Odaların tamamında internet, küvet & wc, saç kurutma, mini bar, LCD TV, merkezi klima mevcuttur.

 
SAĞLIK

Organizasyon tarafından spor salonunda, maçlarda meydana gelebilecek yaralanmalara karşı ilk müdahalede kullanılacak sağlık malzeme çantası bulundurulacaktır.
Herhangi bir şekilde doktor ihtiyacı olursa Lara’da (11km.) Özel Lara Anadolu Hastanesi, yine Lara’da (11km.) Güzeloba Aile Sağlığı Merkezi,  Antalya merkezde ise tam teşekküllü Devlet Hastanesi bulunmaktadır.
Özel sağlık kurumlarından alınacak sağlık hizmeti  ücretlidir ve sporcu ya da kulübünün sorumluluğundadır. Sporcuların özel sağlık sigortaları var ise bu imkan kullanılacaktır.
Organizasyon, maçlar sırasında herhangi büyük bir sakatlık ya da hastalık durumunda sporcuyu en yakın sağlık kurumuna götürmekle yükümlüdür. Bu kurumlarda oluşacak tüm masraflar ise sporcunun kulübüne ya da kendine aittir.
Otel içinde ya da dışında maçlar ya da antrenmanlar haricinde oluşabilecek tüm yaralanma ve sakatlıklardan katılımcı kulüpler sorumludur. Organizasyonun sorumluluğu en yakın sağlık birimine transferi ile son bulur.


ULAŞIM VE TRANSFER

Kulüpler kamp tesisine yapacakları ulaşım ve transferlerini kendileri organize edeceklerdir. Verilen kamp ve turnuva fiyatına ulaşım ve transfer dahil değildir.
Antalya’ya uçak ile gelmeyi tercih eden kulüplerimiz olursa Havalimanı – IC Hotels Green Palace arasındaki transfer konusunda organizasyon kulüplere yardımcı olabilir.
Ayrıca 50 sporcu ve üzeri kampımıza katılan kulüplerin Havalimanı – IC Hotels Green Palace – Havalimanı transferi TUBACAMPS tarafından ücretsiz olarak organize edilecektir.
** Fiyatlara KDV dahil değildir.

TUBACAMPS 2019 SÖMESTR TURNUVASI

TUBA CAMPS 2019 Sömestr Turnuvası, organizasyonumuza tahsis edilmiş Kapalı Spor Salonu’nda otelimize 15 dk. mesafede sabah 08:30 başlayacak ve akşam 20:00’ye kadar olan periyotta birer saatlik zaman diliminde günde 12 maç yapılacak şekilde oynanacaktır.
Kampımızın ilk günü (21.01.2019) kulüplerin otele geliş ve yerleşme saatleri öğle saatlerini bulacağından ilk gün maç ya da antrenman saatimiz 13:00’de başlayacaktır. 6 saatlik zaman içerisinde isteyen takım sayısı dikkate alınarak kulüplerimiz maç ya da antrenman yapabilecektir.
Turnuvaya katılan takımlar takım sayılarına ve kuvvetlerine göre her gün maç yapacaklar ancak takım sayılarının fazla olması halinde 3 gün boyunca 3 maç yapmış olacaklarından derecelendirme olmayacak turnuvaya katılan tüm takımlara turnuva başarı kupası verilecektir.
Turnuva Gençler, Yıldızlar, Küçükler ve Minikler olarak 4 kategoride oynanacaktır.
TUBACAMPS 2019 Sömestr Turnuvası maçları çözüm ortaklarımızdan Makar Sportif A.Ş. hakemleri tarafından yönetilecektir.
Sporcular nüfus kağıtları ya da TBF lisansları ile maçlarda oynayabilirler.
Maçlarda FerYapı Asya lig 2018-2019 sezonu kuralları aynen geçerli olacaktır.
TUBACAMPS 2019 Sömestr  Turnuvası sonunda tüm takımlara katılım kupaları ve tüm sporculara turnuva madalyası, kategorilerde MVP ödülleri  ve katılım belgeleri verilecektir.

 

kaçak iddaa